בית  »  אודות
הניסיון שלנו

לאחר 25 שנות ניסיון בענף הבנייה, בהן בנינו עשרות וילות, בתים פרטיים ובניינים, מבנים קלים, צימרים, ואפילו חממות, החלטנו להקים את ‘יסודות 48’ – חברה לבנייה מודרנית חכמה.
המקצועיות של חברי ‘יסודות 48’, לצד הניסיון המוכח שיש לנו, מאפשרים לנו להציע בתים ברמה גבוהה במיוחד, תוך הטמעה של שיטות בנייה חדשניות ובריאות יותר לסביבה.

החזון שלנו

פיתוח בר-קיימא לכל אחד!
אנו מאמינים בניצול המשאבים העומדים לרשותנו, לצד שימור הסביבה, כך שצורכי לקוחותינו ייענו לא רק בהווה, אלא גם בעתיד הקרוב. אנו משיגים את החזון באמצעות בנייה מהירה, פשטות ותחכום, וצמצום משמעותי של כמות הפסולת הנוצרת במהלך הבנייה – 2 טון פסולת לעומת 40 טון פסולת בבנייה רגילה.
כך אנו גם תורמים למאזן האקולוגי וגם בונים בתים שנותנים לכולנו שקט נפשי.
ובקצרה – מהר יותר, רגוע יותר, חסכוני וחכם.

המומחיות שלנו

אנו מתמחים בבנייה מודרנית מחומרים מתקדמים, שמאפשרת לכל אחד לרכוש את בית חלומותיו, תוך 4-5 חודשים בלבד. מלבד הזמן המהיר והעלות הפחותה, לבתים שאנו בונים יש יתרונות בולטים נוספים – החל מהבידוד התרמי הייחודי שחוסך עלויות חימום וקירור, דרך העמידות ברעידות אדמה, וכלה באקוסטיקה איכותית שמאפשרת נטרול רעשים באופן יעיל ביותר. לבתים שאנו בונים יש יתרונות רבים ומוכחים, אך יחד עם זאת עלותם פחותה ומתאימה לכל דורש – וזו המומחיות שלנו.

חוסכים בגדול

בזכות שיטת הדגמים שלנו, אנו יכולים להציע לכם בית חדש במחיר מצוין – שגם יחסוך לכם כסף בעתיד! את בתי הבטון שבנויים בשיטות הבנייה הישנות כולנו מכירים… הם עולים הון תועפות, וצריך הון נוסף רק כדי לממן את הוצאות החימום והקירור במהלך השנה. אותם אבני ‘בלוקים’ מוכרים כל כך מתגמדים למול יתרונות החומרים המתקדמים שאנו משתמשים בהם בהקמת בידוד איכותי בבית החדש שלכם.

בידוד זה יכול לחסוך עד 50% מהוצאות החשמל במהלך השנה, בכל שנה! 

משתלם לכם!

לעיתים נדמה ש’איכות’ עולה ביוקר, אך אנחנו טוענים שרמה גבוהה לא בהכרח מחייבת עלות גבוהה! שיטת הדגמים שלנו מאפשרת לכל אחד לרכוש בית שיש בו את כל היתרונות המוכרים + יתרונות נוספים שיש רק לבנייה החכמה להציע.
כל זה ללא התפשרות על דבר – מטבח מותאם מנגר מקצועי, חלונות הכוללים פרופיל בלגי משובח, דלת כניסה רב-בריחית,  שיש קיסר או ש”ע, רצפת גרניט פורצלן, ורכיבים שנבחרו בקפידה כדי לתת לכם את התמורה הטובה ביותר.
זאת ועוד, החלטנו לסבסד את עלות היתר הבנייה כך שהיא כבר כלולה במחיר. זכרו, אין צורך לחרוג מהתקציב אם לא חייבים, ובזכות שיטת הדגמים שלנו תוכלו לצאת מהקיבעון ולשים סוף להוצאה של כסף ללא צורך.
אז באמת… למה לשלם יקר כשאפשר לשלם חכם?

ועכשיו תורכם לבנות את העתיד

בשיטת הדגמים תוכלו להתקדם ולצאת לדרך בראש שקט,
בחרו לכם את הדגם המתאים ואנחנו נעשה את העבודה

מעוניינים לשמוע עוד?
השאירו פרטים ונחזור אליכם