טל: 03-5476624

עקבו אחרינו בפייסבוק

מי אנחנו?

יסודות 48 היא חברה משפחתית קטנה, זריזה ויצירתית, לבניה וייזום, שהוקמה ע"י  דותן קליין ועמרי גור-לביא. דותן ועמרי הם בני דודים, חברים בלב ובנפש ושותפים, שבונים בניינים (על הקרקע דווקא) כבר כמעט 20 שנה. השיר האהוב עליהם הוא "אהבת פועלי הבניין”, שכתבה נעמי שמר. אל דותן ועמרי הצטרף אדר גורן שמנהל בדייקנות ובהקפדה רבה את העבודה בשטח.

dotanדותן קלייןאיש ההתיישבות העובדת, ממושב עין יהב בערבה, פרפקציוניסט. החל את סיפור האהבה שלו עם עולם הבניה, בהקמת… חממות במושב. משם המשיך לבניית מבנים קלים למגורים, שידרג את יכולותיו בבניה ובהקמה של צימרים ולאחר מכן התמחה בתחום השיפוצים הגדולים, בעיקר באזור תל אביב. ביסודות 48, דותן הוא הרוח החיה והאחראי על ביצוע הפרויקטים בשטח.

omriעמרי גור-לביא, שגדל בחיפה, הוא איש ניהול בהכשרתו, בוגר B.A במנהל עסקים. מתגורר במושב כפר דניאל, במרכז הארץ. אוהב בניה, בתים ובניינים. ביסודות 48 עמרי הוא האחראי על ניהול הפרוייקטים מהצד המסחרי עיסקי. בנוסף, מנהל עמרי את "הירקון 48”, בית הארחה לתיירים ומטיילים, הנמצא בבעלותם של השניים והיה למעשה, הפרויקט המשותף הראשון של דותן ועמרי כשותפים. מזה 13 פועל בית ההארחה, בן החמש קומות, בהצלחה. 37 החדרים שבו, שופצו ביסודיות על ידי דותן ועמרי.

adarאדר גורן,  גדל והתחנך בקיבוץ בית ניר שבחבל לכיש. אוהב מאד את תחום הבנייה על כל גווניו. מנהל את העבודה בקפדנות ובדיוק מעוררים השתאות.

מה אנחנו בונים

 יסודות 48 החלה את דרכה בבניית וילות ובתים פרטיים. לאחר עשרות רבות של בתים ובניינים אותם הקימה (ומאחר והשותפים הם גם יזמים בנשמתם), התפתחה החברה לבניית בניינים בפרויקטים יזומים שלה, או ביוזמות ומסגרות אחרות של עמרי ודותן

טלפון: 03-5476624 פקס: 03-5476625 כתובת: הירקון 48 תל אביב, 63305
מייל: yesodot48@yesodot48.co.il אתר: www.yesodot48.co.il
יסודות 48 - הבסיס לבית שלך
×