טל: 03-5476624

עקבו אחרינו בפייסבוק

השירות שלנו

השירות שלנו

2אנחנו יודעים כמה קשה להיות לקוח שרוצה לבנות בית. התהליך מורכב, סיזיפי, לעיתים משברי: מאות החלטות לקבל, המון בעלי מקצוע, חלקם מפוקפקים, המון עצות מכל עבר, לוחות זמנים לחוצים, תיאומים, אישורים ואפשר להמשיך עוד שעה עם תיאורים..
לכן, ביסודות 48, כחברה קטנה ומשפחתית, מחובתנו לתת לכם שירות מצויין, ייעוץ אישי ומדוייק, מהרגע הראשון ועד בכלל. אנחנו מלווים אתכם מקיר לקיר, משלב לשלב, זמינים וקשובים לכל שאלה, בקשה,היסוס או גחמה.

הבניה שלנו מאד איכותית וללא פשרות. נכון שאלה מילים מפוצצות, אבל במקרה שלנו אמיתיות. אנחנו מאד מקפידים על לוחות זמנים ולוקחים אחריות מלאה על כל מה שביצענו, גם אחרי שהפרוייקט הסתיים. אנחנו מכירים את תדמית ענף הבניה ובכל מה שקשור אלינו, אנחנו פועלים לשנות אותה לטובה. אינטגריטי ויושרה הם חלק מהאישיות

שלנו ולכן אין לנו אפשרות לנהוג אחרת. ההוכחה: מספר גדול של לקוחותינו נשאר איתנו בקשר מצוין וחברי ואף משקיע יחד איתנו במיזמים שונים.

החזון שלנו
בניינים חזקים לשנים – לקוחות מרוצים לשנים

 ערכי היסוד שלנו

  • מקצועיות
  • איכות
  • אמינות
  • אהבת המקצוע
  • חדוות העבודה

אנחנו מאמינים ש…

לקוח מרוצה הוא לקוח שחוזר ואף ממליץ לחבריו. לכן, על מנת שנוכל תמיד לעמוד גאים עם עבודותינו, אל מול לקוחותינו, אנחנו מקפידים שכל עובדי החברה וקבלני המשנה שלנו, יתאימו לדרכנו ולאני מאמין שלנו, בייחוד בכל הקשור לאיכות העבודה ולשירות ללקוח.

טלפון: 03-5476624 פקס: 03-5476625 כתובת: הירקון 48 תל אביב, 63305
מייל: yesodot48@yesodot48.co.il אתר: www.yesodot48.co.il
יסודות 48 - הבסיס לבית שלך
×